sick-1.gif image by SaliskoReklamy: Pište jedině Séém !! ← sick-1.gif image by Salisko
Photobucket - Video and Image HostingChceš ANIMACI? Tak si objednej TADY ♥Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš udělat rozhovor? Tak se zapiš SEM :)

Vtipy :DD

12. prosince 2010 v 15:00 | SweetBája |  Vtípky
Bobby Jack

V zoo zemře nejstarší atrakce, obrovská gorila King Kong. Ředitel zoo se zeptá jednoho studenta, zda by nechtěl za dobré peníze King Konga nahradit. Student: "A co mám udělat?" "Oblečete si tuhle kůži a budete skákat z jednoho stromu na druhý a řvát. Nikdo nic nepozná." Student souhlasí. Druhý den dělá pro návštěvníky zajímovou show. Pak to ale začne se skákáním přehánět až přeskočí do lví klece. "Pomoc! Pomoc, ti lvi mě sežerou." křičí. Náhle se na něj obrátí jeden ze lvů a zašeptá: "Drž hubu, nebo všichni přijdem o práci."


Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky. "Jak to?" ptá se podrážděně otec. "Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík. "Pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček. "Jakej je v tom ku*va rozdíl?" rozčílí se tatík. "Přesně to jsem řekl," na to PepíčekPřijde bůh k Adamovi a Evě a povídá: "Mám pro vás dva dárky. Jeden z nich je čůrání ve stoje." Adam se hnedka ozve: "Jé, to chci já." Bůh na něj ukáže prstem a Adam začne poskakovat a ve stoje počůrá támhle kytičku, strom a pak čůrá i při poskakování a má z toho hroznou radost. Eva s Bohem ho jen tak pozorují a pak se Eva otočí na Boha a zeptá se: "Co je ten druhý dárek?" "Mozek."

Jde turista na horách a uvidí salaš, kde sedí dva bačové. Přijde k nim a chce se na něco zeptat: "Do you speak English?" Bačové jen kroutí hlavama. "Sprechen Sie Deutsch?" Opět nic. "Habla usted Espanol?" "Vous parlez francaise?" "Gavaríte parúsky?" Turista odchází s nepořízenou. Jeden bača k druhému: "Ty hele, asi bysme se měli začít učit nějakej jazyk." "Jo a proč? Ten turista uměl skoro všechny a stejně se nedomluvil."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti to??

Ano ;-) 76.9% (113)
Ne :-/ 23.1% (34)

Komentáře

1 Kačííss - Affs Kačííss - Affs | Web | 12. prosince 2010 v 15:14 | Reagovat

:D:D ten první :D:D

2 Kaji Kaji | 12. prosince 2010 v 18:18 | Reagovat

:-D dobréé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama