sick-1.gif image by SaliskoReklamy: Pište jedině Séém !! ← sick-1.gif image by Salisko
Photobucket - Video and Image HostingChceš ANIMACI? Tak si objednej TADY ♥Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš udělat rozhovor? Tak se zapiš SEM :)

Duben 2011

Rozhodnuto, tečka.

20. dubna 2011 v 17:13 | Báája |  Když píšu

No jo... Zase jsem tu po dlouhé době. Sorka. Řekla jsem si prostě že tenhle blog bude JEN pro zábavu. V žádném případě né pro povinnost a ,,obíhání''. No takže to znaméná že mažu všechny affs. Ale jasně že si některé dám do oblíbených stránek :). Takže teď aspoň nemusím psát pořád ať mě omluvíte z kontrol a tak dále. Vždyť to znáte ;).

Nová lay :)

12. dubna 2011 v 17:34 | Báája |  Když píšu

No tak... Po velmi DLOUHÉ době jsem našla blog, který mi ohledně grafiky - layoutů vyhovoval. Vždycky jsem našla blogy s také krásnou grafikou, ale musela bych si ten lay nastavit sama. No u mě to je katastrofa páč neumím moc dobře nastavovat.

Takže MOC chci poděkovat ♥ Toclík s.r.o. ♥
za to, že mi ten desing nastavila :). Je úžasný. A já miluju moře :D.
Pokud někdo nemá čas dělat nový desing tak tam určitě zajděte :).
Vyberete si a ještě k tomu to nemusítě nastavovat.

Retouch 0.11

6. dubna 2011 v 14:47 | Báája |  Moje výtvory
Napřed mě omluvte že opravdu tu nebude hned tolik článků, protože než něco nachystám, pak pokud se mi taky bude chtít to tady dát že.. :D... No a jak jsem psala v minulém článku, tady jsou ty retouche :)
↑ Nóó moc se mi to nelíbí :D ↑

↑ a ''překvapivě'' tohle se mi taky nelíbí :D ↑

PS: To první je taky má práce, jen jsem se zapomněla podepsat :D. Víte jak, jsem moc líná abych se tam podepsala... :( Omlouvám se :( :D A pokud mi někdo s tím nevěří, vnucovat mu to nebudu!

Ééhm... Jsem zpět?

4. dubna 2011 v 14:52 | Báája |  Když píšu
Není (možná je, co já vím) to až taková pravdivá novinka. Proto jsem za to JSEM ZPĚT dala otazník. Popravdě se mi nechce vracet! Ale chci kvůli toho že se nudím. Jak smutné že? Blog má být přece pro zábavu a né proto že se NĚKDO nudí.
Ve zkratce: - Budu tady přidávat články, ale ne každý den. Prostě když mě něco napadne nebo chytí nutkání vytvořit retouch, desing, oddělovač....( No myslím že bych tu s tím vyjmenováváním byla až do večera) tak to sem hned dám :). Abych se přiznala ... Už dávno jsem udělala retouche, tákže je tady dám hned zítra. A moc mě překvapilo že tu včera bylo 25 lidí. Je to docela dost když jsem tu nebyla ehm.. 24 dní!

Žijte naplno! Vaše Báája