sick-1.gif image by SaliskoReklamy: Pište jedině Séém !! ← sick-1.gif image by Salisko
Photobucket - Video and Image HostingChceš ANIMACI? Tak si objednej TADY ♥Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš udělat rozhovor? Tak se zapiš SEM :)

Červen 2011

Za 3 dny to bude... ♥

12. června 2011 v 9:10 | Báája |  Když píšu
Áááá za 3 dny jedeme na tř.výlet. Nemůžu se dočkat. Jako zítra píšeme závěrečnou z matiky a věřím že to po*eru, protože se těším na výlet a NIC neumím(jo půjdu se pak učit k večeru).Bezva! :D Máma mě zabije, jestli budu mít 4-ku! Doslechla jsem se že tam budeme hrát hru..ehmm.. no něco na způsob líbací flašky. Jupí!(ironie). Hlavně se těším na to, že budeme blbnout s holkama na pokoji do.. no do rána zas ne :P. Přemýšlím že vezmu twister. Minulý rok se k nám vetřeli i kluci :D. Jinak v pátek jsme dostali fotky! KONEČNĚ. Dávala jsem to i na FB, dávám to i tady.
Prostě se musím pochlubit naší krásnou třídou, která je někdy na zabití. :) Jsem někde dole ;D
Fotku jsem ořízla, protože jsem ji debilně vyfotila. 7.A ! ♥

2-krát příšerka ♥

8. června 2011 v 15:38 | Báája |  Fotím,fotím
A jakože vypadám jak... No slíbila jsem si že nebudu mluvit a psát sprostě, blbost!... vypadám tam jak debil, příšera atd... ;DD Kdo teď nic nejedl má povoleno koukat dále ;DD
(Sú len dve, pretože na ostatných vyzerám ako....) :DD

1183563142_5_d3pl_large

Léto je tady

5. června 2011 v 13:52 | Báája |  Když píšu
Tumblr_lmafg29w3i1qgfvdno1_400_large

Po dlouhé době jsem se dokopala až tady. 26 dní do konce školy. Teda aspoň u nás :). Nechápu proč, ale vždycky když už se uzavírají známky si to po*eru jak nejvíc to jde. Včera jsem byla s kámoškou a nevlastním bratrem na bazéně. Konečně trochu zábavy. Zítra je zas škola. Netěším se. Mám vždycky takový hnusný pocit když jdu domů a vím že mám v žákovské špatnou známku :D. Pořád přemýšlím(a nejsem jediná) co si vzít na sebe v den D(vysvědčení samozdřejmě). Až něco vymyslím, hodím tu fotku. Možná. Před pár minutama jsem si objednala nový layout. Aspoň mám jistotu že to bude tady hezké.. :)
----------------------------------------------------------------------------------------------
POTŘEBUJU PORADIT:
Udělala jsem dvě nové animace(jsou hnusné) a chtěla jsem je dát na blog. Nastal problém. Napsalo mi to že mám 400 obrázku a že musím nějaké vymazat. Dobře, vymazala jsem nějaké zbytěčné obrázky a teď tam mám nějak kolem 350. A mě to ale pořád píše že tam mám 400 obrázků! :D. Zkusila jsem udělat tu podsložku(fakt nevím na co slouží :D) a stejně NIC. Prosím radu!!! :)* (A nechtě si komentáře typu že jsem blbá když vám to vadí, vyřiďte s rodičy když mě stvořily jako blondýnu).
Někdy se zase ozvu,
pokud se dnes neutopím ve vaně ;D.
Berte život s humorem. Báája :)