sick-1.gif image by SaliskoReklamy: Pište jedině Séém !! ← sick-1.gif image by Salisko
Photobucket - Video and Image HostingChceš ANIMACI? Tak si objednej TADY ♥Photobucket - Video and Image Hosting
Chceš udělat rozhovor? Tak se zapiš SEM :)

Červenec 2011

Výlety, výlety

25. července 2011 v 15:50 | Báája |  Když píšu
No opět jsem tu něco taky napsala že?... 17. jsme byli v zoo ve Zlíně. Bylo tam fakt krásně. Ohodně lepší než v Ostravě. Nej bylo asi to malé lanové centrum, jenže to bylo tak pro děcka do 6-ti let. Smůla no! :D Byla jsem naštvaná :D. Fotek je kolem 190(no co ty zvířata se pořád nějak otáčela :D.) Dám tu jen ty nejkrásnější :).

Fotky jsou myslím v dobré kvalitě :)
Itálie, nudím se♥

15. července 2011 v 16:26 | Báája |  Moje výtvory
Opět jsem se pustila do upravování fotek. Tentokrát Itálie. Chtěla bych tam, ale více na ty Maledivy♥. Kochejte se ;). Na prvním obrázku je vždy stránka odkuď jsem to brala :o).


Retouch 0.12

13. července 2011 v 10:36 | Báája |  Moje výtvory
Ano, dokopala jsem se ke grafice. Je až k neuvěření že dnes by byl 99. den kdy jsem úplně zapomněla na grafiku, ale udělala jsem retouch(i když hrozný)takže je to 98. den ;). Kochejte se♥

Taková ''japonská barbie'' ;)).
Mě připadá že na tom 2. obrázku má menší hlavu :D.

Mám fantazii

10. července 2011 v 16:07 | Báája |  Fotím,fotím
Ano, zdřejmě jsem zničila možná krásné fotky. Ale napadlo mě že by se Vám nelíbily ty nudné, nevýrazné fotky. Některé fotografie jsem malinko upravila ;).
NEUPRAVENÁ - (Trochu víc rozmazaná. Naše fontánka, která ale už nefunguje.)

UPRAVENÁ - (Bylo teplo tak jsem vlezla na balkón a fotila měsíc. A je taky rozmazaný. Přidala jsem tam takové nevýrazné hvězdy.)

Začíná volnost

1. července 2011 v 11:39 | Báája |  Když píšu
Ano stalo se toho hodně, nepřidávala jsem tu články docela dlouho... Vlastně od té doby co jsem se vrátila z tř.výletu. Ale dalo by se říct že jsem se ''vrátila''.
SNC01954.jpg
( Začalo to tím že jsme si s holkama JENOM házeli, jenže se tam přimotali dva kluci a vzniklo z toho rugby :DDD. To bylo nejlepší :DD To válení na zemi...:D A každý se tam s každým mlátil jen aby zachránil ten míč :DDD♥) Jsem ta v tom fialovém ;D

Výlet dopadl velice dobře i z toho důvodu že jsme se tam více poznávali atd. Bylo to úžasné. I když s holkama co jsem byla na pokoji to nedopadlo dobře.. Od té doby se nějak rozpadáme. Nechci to řešit no...
Včera bylo vysvědčení (nevím jak u ostatních). Mám jen JEDNU trojku, a to z matiky ://. Řekněme že jsem se opravdu zlepšila ;DD. ˇKdybych měla ještě jednu 1, tak jsem mohla mít vyznamenání. To nasere :D. Asi sem potom přidám nějaké staré, nafocené fotky, protože ještě se jdu ostříhat :D. Snad to dopadne dobře ;DD.